До відома науково-педагогічних працівників та студентів університету, які бажають пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою
Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки

ІНСТИТУТ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКИ відповідно до п.20 Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р., № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» роз'яснює, що даний вид атестації (підтвердження володіння державною мовою) здійснюється лише для осіб, що претендують на вступ на державну службу. При цьому претенденти на момент подання заяв щодо даного виду атестації не можуть навчатися або працювати у вищому навчальному закладі, яким утворена атестаційна комісія:

20. Якщо учасник атестації працює або навчається в уповноваженому вищому навчальному закладі, яким утворена атестаційна комісія, він проходить атестацію в іншому уповноваженому вищому навчальному закладі (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р., № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»).