Акція «Подаруй рідній бібліотеці книгу»
Наукова бібліотека

Освіта – це джерело інноваційного потенціалу науки, найважливіший елемент формування людського капіталу.

Бібліотека університету – важлива ланка академічного та наукового процесів.

Для бібліотеки вишу, яка діє сьогодні в умовах обмеженості ресурсів (кадрових, фінансових, інформаційних) дуже важлива допомого користувачів.

Наукова бібліотека ПДАТУ провела акцію «Подаруй рідній бібліотеці книгу». Співробітники бібліотеки були приємно вражені кількістю людей, які підтримали бібліотеку книгою.

До акції приєдналися: ректор університету професор Іванишин В.В., перший проректор Гаврилянчик Р.Ю., проректори Гуцол Т.Д., Печенюк А.В., Строяновський В.С.

Співробітники всіх факультетів, багатьох кафедр, особисто декани прийняли участь в благодійній акції.

Бібліотечну акцію підтримали також колишній випускник ветеринарного факультету Самборський Ю.А. та дочка професора Очеретенка Ю.Е. – Очеретенко Т.Ю.

Бібліотеці подаровано 300 примірників книг.

Співробітники бібліотеки щиро вдячні всім, хто підтримав цю акцію, всім хто цінує і любить книгу, всім хто поважає працю бібліотекаря.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12