МАЙСТЕР-КЛАС «Аналізування схожості насіння»
Факультет агротехнологій і природокористування

На кафедрі рослинництва, селекції та насінництва було проведено майстер-клас «Аналізування схожості насіння» доцентом Недільською Ульяною. У ході якого взяли участь студенти першого курсу факультету агротехнологій і природокористування напряму підготовки «Агрономія». На захід були запрошені в.о. декан факультету Гаврилюк В.Б. та професорсько-викладацький склад кафедри.

Студенти під час аналізування схожості насіння висвітлили доповідями мету і методику на прикладі сільськогосподарських культур та правила оформлення результатів аналізу. Першокурсники власноруч провели аналізування проб насіння та заклали зразки для повторного аналізу насіння.

Майбутні фахівці під час майстер-класу отримали теоретичну підготовку та практичні навички для подальшого навчального процесу і практичного застосування в аграрному виробництві.