З'їзд координаторів програми студентського обміну та подвійного диплому
Новини

21-26 травня 2017 року делегація Подільського державного аграрно-технічного університету перебувала в Поморській Академії у місті Слупськ (Республіка Польща) на «З'ЇЗДІ КООРДИНАТОРІВ ПРОГРАМИ СТУДЕНТСЬКОГО ОБМІНУ ТА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМУ». Даний з’їзд був організований польською стороною з метою поглиблення співпраці між університетами на міжнародному рівні.

У 2016 році була укладена угода про обмін студентами між ПДАТУ та Поморською Академією в Слупську, згідно якої приймаюча сторона взяла на себе витрати за навчання і проживання студентів у гуртожитку протягом семестру. Відповідно до умов угоди студенти ПДАТУ мають можливість в позаурочний час проходити стажування на сільськогосподарських підприємствах Польщі та отримати безцінний досвід роботи на кращих аграрних комплексах Європи.

Представники університету обговорили робочі питання щодо подальшої співпраці між нашими навчальними закладами, у результаті чого досягнено домовленостей стосовно участі у програмі «Подвійний диплом». Дана програма надасть студентам ПДАТУ унікальну можливість під час навчання у нашому університеті паралельно отримувати освіту у Польщі, а по закінченні отримати два дипломи: «Український» та «Європейський», щоб реалізувати свої уміння та навички як в Україні, так і за її межами.