Народні депутати, урядовці і експерти обговорили законодавче регулювання діяльності аграрних навчальних закладів України
Новини

Темою засідання, яке зібрало освітян аграрної сфери з усіх регіонів і народних депутатів України, було законодавче врегулювання діяльності аграрних навчальних закладів. Вів його перший заступник голови Комітету Олександр Співаковський, який зазначив, що три сектори – аграрний, ІТ та альтернативна енергетика – дають поштовх економіці держави. Тому метою сьогоднішньої дискусії є напрацювання рішень, які будуть враховані при підготовці нового тексту законопроекту «Про освіту», що розглядатиметься парламентом 11 липня.

Подільський державний аграрно-технічний університет на даному засіданні представляв, ректор Володимир Іванишин.