Захист дипломних робіт
Інженерно-технічний факультет

З 23.05.17 по 31.05.17 року працювали Екзаменаційні комісії із захисту дипломних проектів і робіт студентами 3СТН, 5, 6 та 2 курсу магістратури заочної форми навчання напряму підготовки 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та спеціальностей 208 «Агроінженерія», 8.10010201 «Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств», 8.10010203 «Механізація сільського господарства».

Ступінь бакалавра

Екзаменаційна комісія у складі голови комісії Тимчука Сергія Сергійовича – к.с-г.н., директор сільськогосподарського ТОВ АФ «Нефедівське», членів комісії: Федірка Павла Петровича – заступник голови ЕК, к.т.н., доцент, завідувач кафедри ремонту машин та енергообладнання; Дуганеця Василя Івановича – к.т.н., доцент кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій; Ткача Олега Васильовича – к.т.н., доцент, завідувач кафедри машиновикористання в АПК, секретар комісії – асистента кафедри охорони праці та фізичного виховання Шевчука Ігоря Івановича.

Вітаємо випускників з подоланням першої сходинки професійного становлення та бажаємо подальшого фахового розвитку й успіхів у всіх напрямках трудової діяльності!