Подільський державний аграрно-технічний університет

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті»
Економічний факультет

На базі Миколаївського національного аграрного університету проводився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті». Науковий захід відбувся 10-12 травня у три тури (тестування, теоретичний, практичний).

Відкрив науковий захід ректор Миколаївського НАУ В.С. Шебанін. На відкритті Олімпіади були присутніми Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України О.І.Шаров та народний депутат України, голова підкомітету з освіти Комітету Верховної Ради України Т.Д. Кремінь.

В олімпіаді приймали участь 121 студент із 42-х ВНЗ України ІІІ-ІV рівня акредитації. Студент магістратури спеціальності «Облік і оподаткування» економічного факультету ПДАТУ Окунєвич Ігор Олександрович посів почесне 7-ме місце та був нагороджений дипломом ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» серед вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV рівня акредитації. Готували призера до участі в олімпіаді заступники декана економічного факультету О.С.Бурлаков та В.В.Дранус.

Для науково-педагогічних працівників, які супроводжували учасників Олімпіади, було проведено науково-практичний семінар на тему: «Практичні можливості та перспективи використання в освітньому процесі сучасних інформаційних технологій», участь в якому прийняв заступник декана економічного факультету з виховної роботи Дранус Валентин Вікторович.

У обговоренні взяли участь всі присутні, яким була надана можливість поділитися досвідом з окресленої теми зібрання.

Вітаємо з гідним результатом Ігора Окунєвича та його наставників, бажаємо подальших звершень, нових досягнень та перемог!