Співпраця з сервісом онлайн-консультацій ветеринара VETonline.pro

Майбутній абітурієнт досить часто вагається, яку спеціальність обрати та ким він хоче стати, дослуховується порад батьків, друзів та знайомих. Ми впевнені, що це майбутнє за аграрною сферою, і саме тому хочемо щоб наші студенти та випускники університету проходили практичну підготовку як в Україні, так і за її межами, а також були працевлаштовані на кращих підприємствах у розрізі спеціальностей.

Укладені контракти щодо міжнародного співробітництва дають можливість вагомо збільшити кількість місць практичної підготовки для студентів та науково-педагогічних працівників університету на кращих господарствах зарубіжних країн. Дані переваги допоможуть запропонувати найпрестижніші вакансії, а набувши практичного досвіду в галузі сільського господарства, практиканти та стажери зможуть його втілити на вітчизняних підприємствах.

Подільський державний аграрно-технічний університет та сервіс VETonline.pro уклали угоду про співпрацю. Це перший в Україні сервіс онлайн-консультацій ветеринара, місією якого є зробити надання ветеринарних послуг сучасними та доступними. Наразі сервіс працює наступним чином: власник домашньої тваринки, маючи доступ до інтернету, може зайти на сайт з будь якого пристрою, створити заявку на онлайн-консультацію ветеринара, і протягом 5 хв. буде підключений ветеринар з яким можна проконсультуватись в чаті.

Варто зауважити, для випускників нашого університету є безліч вакансій щодо працевлаштування, наразі сервіс VETonline.pro пропонує посаду ветеринара-копірайтера.

Додаткова інформація за тел.: +380676612723, Гоголь Інна Анатоліївна (відділ міжнародної та навчально-виробничої практики і працевлаштування ПДАТУ).

Начальник відділу міжнародної та
навчально-виробничої практики і працевлаштування,