Делегація з Данії у Подільському державному аграрно-технічному університеті

24.10.2018 року в Подільському державному аграрно-технічному університеті з робочим візитом перебувала делегація з Данії (Підприємство «SDL», діяльність якого сконцентрована на практичній підготовці українських студентів на фермах Данії на чолі з директором Frida Sollingvraa та помічником директора  - Yes Sollingvraa) спільно із Всеукраїнською Спілкою Аграрної Молоді України (Головою Спілки - Андрієнком Миколою Івановичем, засновником Спілки – Дебіч Оленою Павлівною та заступником Голови Спілки – Моньком Леонідом Юрійовичем).

Наразі студенти нашого університету щорічно здобувають практичну підготовку на фермах Данії, яка є зразковою щодо ведення сільського господарства, впровадження сучасних європейських технологій у галузях тваринництва та рослинництва. У Данії практична підготовка студентів здійснюється у розрізі таких видів тваринницьких ферм (свиноферми, молочні ферми, норкові ферми, та ін.), а також на фермах, які спеціалізуються на вирощуванні рослин, здебільшого це теплиці, де вирощують квіти, овочі, тощо. В обов'язки практиканта входять майже всі види робіт по фермі, що забезпечує отримання практичного досвіду. Звісно, під час практики доведеться докласти чимало зусиль, в тому числі фізичних, але лише здобувши практичну підготовку, студент може сформуватися як спеціаліст у обраному напрямі підготовки. Переконані, що програми міжнародного обміну, які існують у нашому університеті, допомагають студентам отримати практичні навички та міжнародний досвід, якій вони втілюють під час роботи на аграрних підприємствах України.

У ході робочого візиту гості відвідали факультети університету, їх навчальні аудиторії та аудиторії для проведення практичних занять; музеї, ветеринарну клініку, студентську навчальну ферму, науково-дослідний інститут круп'яних культур ім. О. Алексеєвої. Лише найкращі враження отримала делегація від перебування у Подільському державному агарно-технічному університеті, про що зазначили у Книгах гостей музеїв, а також висловили щиру подяку та побажали процвітання нашому закладу.

Дякуємо усім за співпрацю!

Прес-центр ПДАТУ