Тиждень змагань до Дня фізичної культури та спорту

9 вересня, на стадіоні Подільського державного аграрно-технічного університету, була проведена товариська зустріч між командами ПДАТУ та ДЮСШ №2. Команда ПДАТУ отримала перемогу із рахунком 3:1. Кращим гравцем визнано Панило Віталія, студента факультету агротехнологій та природокористування. Тренер – майстер спорту України В.Цимбалістий.

10 вересня, в спортивній залі головного корпусу, відбулися змагання з паркового волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

Почесне 1 місце серед чоловіків посіла команда Подільського державного аграрно-технічного університету, 2 місце – Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, 3 місце – коледж ПДАТУ та 4 місце – Кам'янець-Подільський індустріальний коледж. Кращими гравцями були визначенні: Авдеєв В'ячеслав, Хрущ Денис, Святов Святослав, Вільгард Петро. Тренер І розряду з волейболу – Т.Комарова.

Серед дівчат 1 місце посіла команда Кам'янець-Подільського індустріального коледжу (кращим гравцем визнана А.Чабан), 2 місце – ДЮСШ-1 (Ю.Ковалик), 3 місце – ПДАТУ (О.Малиш). Тренер – С.Андреєв.

В спортивній залі корпусу №3, 10 вересня  відбулися змагання з армліфтингу серед студентів університету (відкрита абсолютна першість). В результаті боротьби, 1 місце зайняв Федчук Андрій, студент 2 курсу  факультету агротехнологій та природокористування, 2 місце – Подгорняк Артур, студент 2 курсу навчально-наукового інституту енергетики, 3 місце – Галась Богдан, студент 1 курсу, факультету агротехнологій і природокористування. Тренер – майстер спорту України міжнародного класу О.Хомовський.

В спортивній залі №1 відбулася відкрита першість ПДАТУ з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь 15 тенісистів. 1 місце посів Ю.Парагайло, 2 місце – В.Луценко, 3 місце – О.Бринюк. Тренер – майстер спорту України С.Степанков.

Учасники змагання були відзначені грамотами, медалями та подарунками від ректора Університету Володимира Іванишина та профкому.

Завідувач кафедри
фізичного виховання, доцент