Відбулася IV Сільськогосподарська виставка у м. Варшава

1 лютого у м. Варшава, Польща, відбулася IV сільськогосподарська виставка, на якій були представлені останні досягнення та інновації світового та польського машинобудування для аграрного сектору: сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання, технології для рослинництва та відновлювальних джерел енергії.

У рамках програми  Власного Стипендіального Фонду Варшавського університету природничих наук для науково-педагогічних працівників Подільського державного аграрно-технічного університету захід відвідала делегація нашого університету у складі доктора технічних наук, доцента Тараса Гуцола, кандидата економічних наук, доцента Олега Кучера.

Усі учасники мали змогу більше дізнатися про сучасні інновації в сфері сільського господарства, взяти участь у різних семінарах та конференціях.

Прес-центр ПДАТУ