Профорієнтація та виїзне засідання англомовного дискусійного клубу ПДАТУ

Підводячи підсумки минулого року кафедра іноземних мов Подільського державного аграрно-технічного університету ініціювала виїзне засідання англомовного дискусійного клубу із залученням волонтера Корпусу Миру США в Україні Кларка Хьюза в Кам'янець-Подільському ліцеї Хмельницької області. Дана подія покликана не лише прорекламувати наш університет, його міжнародну діяльність і перспективи навчання тут з метою залучення якомога більше абітурієнтів, а також спрямована на розвиток громади міста Кам'янця-Подільського, налагодження міцних перспективних та взаємовигідних зв'язків між  різними стейкхолдерами освітніх програм у світлі викликів сьогодення.

Так, завідувач і викладач кафедри іноземних мов – Ірина Гуменюк і Ольга Чайковська, волонтер Кларк Хьюз та доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу Валентина Борковська  організували масовий культурно-освітній захід зі старшокласниками міського ліцею. Розмовний клуб відбувся напередодні новорічних свят, відтак тематика була підібрана відповідно. Старшокласникам було надзвичайно цікаво поринути у дискусію із волонтером та відчути себе слухачами ЗВО, оскільки саме студентам ПДАТУ надається регулярна можливість абсолютно безкоштовного спілкування з носіями мови.

В свою чергу директор ліцею Тамара Ковальська люб'язно провела екскурсію у нещодавно відкритий в ліцеї шкільний музей бойової слави "Криївка слави" з 3D-інсталяцією двох воїнів-добровольців.

На завершення заходу усі  одинадцятикласники заповнили анкети та декотрі з них виявили бажання доєднатися до студентської родини ПДАТУ.

Інформацію підготувала
Ірина Гуменюк