Ювілейна прес-конференція ректора з медійниками

Уже котрий раз гарною традицією стає зустріч представників ЗМІ з ректором Подільського державного аграрно-технічного університету, доктором економічних наук, професором, заслуженим працівником сільського господарства України Володимиром Васильовичем Іванишиним.

24-26 травня 2019 р. вищий аграрний заклад Поділля святкує свій 100-річний ювілей з Дня заснування. Так  напередодні урочистостей, а саме 22 травня відбулася прес-конференція ректора із журналістами, щоб презентувати особливості навчальної, наукової, виховної, практичної діяльності університету, а також продемонструвати щирість, відкритість, готовність до діалогу.

Володимир Васильович поспілкувався на теми, що цікавили медійників: підведення підсумків навчально-виховної та наукової діяльності за 2018-2019 н.р. та плани на майбутнє ЗВО  2019-2020 н.р.;   святкування ювілейної дати вишу; співпраця із закордонними вищими навчальними закладами тощо.

У своєму виступі ректор наголосив, що 100 років – це лише новий етап - початок зрілості, це старт, це мудрість, досвід та бажання й прагнення працювати, втілюючи задуми у життєві реалії.

«100 років буває лише один раз, і всі, хто приєднався до організації святкування – уже увійшов в історію як учасник ювілейної події університету!» - наголосив Володимир Васильович.

Прес-центр ПДАТУ