Робочі будні навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти

Освітній процес навчально-наукового інституту заочної і дистанційної освіти Подільського державного аграрно-технічного університету нарешті увійшов у звичне русло, кафедри працюють у штатному режимі, проводяться навчальні заняття зі студентами, відкриті лекції, засідання наукових гуртків тощо.

16 вересня відбулось відкрите заняття завідувача кафедри іноземних мов Гуменюк І.І. для студентів 2 курсу магістратури, спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві.

Англомовну лекцію на тему «Тваринництво. Класифікація тварин» було проведено відповідно навчального плану та згідно навчальної програми з дисципліни «Іноземна мова» на високому науково-методичному рівні із застосуванням новітніх методик та сучасних технологічних засобів навчання.

За дорученням навчально-методичного центру забезпечення  якості вищої освіти ПДАТУ лекцію відвідав доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екології, карантину і захисту рослин Чинчик О.С. про що надав відповідний відгук.

На занятті також були присутні усі НПП кафедри іноземних мов та завідувачі інших кафедр ННІЗДО. Заняття було обговорене на засіданні кафедри іноземних мов й одержало схвальні відгуки.

Навчально-науковий інститут заочної і дистанційної освіти продовжує активно працювати да впроваджувати елементи змішаного навчання у ЗВО.

Директор ННІЗДО
Юлія Волощук