Рада молодих учених при МОН України проводить опитування

До уваги молодих науковців!

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі - РМУ при МОН) з метою визначення пріоритетних напрямів діяльності науковців запрошує взяти участь у Всеукраїнському опитуванні. Отримані результати допоможуть краще зрозуміти потреби аспірантів та молодих дослідників країни і за необхідності скорегувати й удосконалити діяльність молодих учених.

Анкету необхідно заповнювати без абревіатур та скорочень.

Усі отримані дані призначені виключно для внутрішнього користування і не будуть передаватися третім особам.

Даний онлайн-опитувальник просять заповнити до 01 серпня 2020 року включно!!!

Посилання на опитувальник: https://forms.gle/Hnqe3GW4dSCveWiW7

РМУ при МОН нагадує, що відповідно до частини 11 статті 1 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» МОЛОДИМИ ВЧЕНИМИ вважаються доктори наук та докторанти віком до 40 років і кандидати наук, аспіранти, наукові співробітники та професорсько-викладацький склад віком до 35 років.

Більше інформації про діяльність Ради молодих учених при МОН можна знайти на офіційній сторінці у Facebook та на сайті Міністерства освіти і науки України.