Відбулися засідання робочих груп із проведення моніторингу освітніх програм

Протягом двох тижнів березня 2021 р. відбулися засідання робочих груп із проведення моніторингу освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування», «Економіка», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», і третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальностями 051 «Економіка», 073 «Менеджмент»

В обговорені освітньо-професійних програм взяли участь: т.в.о. ректора ПДАТУ, доктор економічних наук, професор Ясінецька І.А., декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Місюк М.В., заступник декана, кандидат економічних наук, доцент Бурлаков О.С., гаранти ОПП та ОНП, члени робочих груп, науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та випускники першого (бакалаврського) рівня, другого (магістерського) рівня, третього (освітньо-наукового) рівня.

Також в засіданні круглого столу та обговоренні актуальних проблем підготовки бакалаврів, магістрів та аспірантів прийняли участь представники роботодавців зі спеціальностей:

«Менеджмент» - креативний директор, менеджер ТОВ «Український кристал» м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області Галицька У. Б.; директор ТОВ «Агро-Слава 2017» Кам'янець-Подільського району Хмельницької області Бабій Я.В.; директор ПП Підлипний А.П. Кам'янець-Подільського району Хмельницької області Підлипний А.П.; т.в.о. директора ВСП «Кам'янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій», кандидат економічних наук Фурман Д.Г.

«Публічне управління та адміністрування» - начальник Кам'янець-Подільського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області, кандидат економічних наук Бєлко І. А.; сільський голова Більче-Золотецької об'єднаної територіальної громади Борщівського району Тернопільської області Огородник Г. П.; начальник відділу господарського обліку, архівного та документаційного забезпечення департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради Форманчук А. В.

«Економіка» - Голова селянського (фермерського) господарства «С-Іванна», кандидат сільськогосподарських наук Білий О.А.; начальник Кам'янець-Подільського відділення Укрексімбанку у м. Хмельницькому, кандидат економічних наук Кацан А.М.; керівник ФОП «Прудивус МП» Прудивус М.П.; директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного та соціально-економічного коледжу, кандидат економічних наук, доцент Тріпак М.М.

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - голова селянського (фермерського) господарства «С-Іванна», кандидат сільськогосподарських наук Білий О.А.; начальник Кам'янець-Подільського відділення Укрексімбанку у м. Хмельницькому, кандидат економічних наук Кацан А.М.,; директор філії «Кам'янець-Подільська» ТОВ СП «Нібулон» Богачик С.В.

«Облік і оподаткування» - головний бухгалтер ТОВ «Кам'янець-Подільський птахокомбінат» Топалян Рубен Михайлович, головний спеціаліст відділу ведення карток реєстру застрахованих осіб управління інформаційних систем та електронних реєстрів ГУ ПФУ в Хмельницькій області Мула Тетяна Володимирівна,

«Фінанси, банківська справа та страхування» - начальник Кам'янець-Подільського сервісного центру обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду в Хмельницькій області О.М. Драбик; директор туристично-страхового агентства «На відпочинок» М.М. Білий.

Було заслухано інформацію про особливості та необхідність удосконалення освітньо-професійних, освітньо-наукових програм. Обговорено рецензії та побажання роботодавців щодо їх якості.

Велику увагу приділено нормативним та вибірковим дисциплінам освітніх програм першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

Наголошено на важливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти з метою підвищення конкурентоспроможності майбутніх випускників на ринку праці.

Заступник декана економічного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв'язків,
доцент Корженівська Н.Л.