Оголошено результати Всеукраїнського творчого конкурсу проектів «Територіальний розвиток громад в Україні»

За підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс проектів «Територіальний розвиток громад в Україні» за такими номінаціями:

1. Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.
  2. Розвиток підприємництва, місцевий розвиток.
  3. Реформування системи житлово-комунального господарства.
  4. Удосконалення системи благоустрою населених пунктів.
  5. Удосконалення механізмів організації громадського порядку та охорони довкілля.
  6. Розвиток готельно-ресторанної та туристичної діяльності.
  7. Енерго- та ресурсозбереження, у тому числі в житлово-комунальній сфері.
  8. Підтримка здорового способу життя населення.
  9. Підвищення безпеки життя, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф на території адміністративно-територіальної одиниці.
  10. Розвиток ефективних механізмів управління громадою.
  11. Впровадження механізмів ефективного використання фінансових, земельних, майнових та інших ресурсів розвитку місцевого самоврядування.
  12. Освітнє, наукове та інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування.
  13. Підвищення правової спроможності територіальних громад.

Метою конкурсу було забезпечення інтелектуального самовдосконалення молоді, формування її активної громадянської позиції та залучення до суспільно-громадського життя територіальних громад.

Всього на розгляд журі надійшло 33 проекти із 21 закладу вищої освіти. Оцінювання робіт здійснювало журі шляхом подвійного «сліпого» рецензування за такими критеріями: актуальність проекту; творчий підхід та наукова новизна дослідження, наявність соціального, економічного або екологічного ефекту; наукова обґрунтованість дослідження; методологічні підходи до ведення наукового дослідження; презентаційні навички, чіткість викладення матеріалу; вміння вести науковий діалог, аргументованість висновків; придатність проекту для практичного застосування.

По завершенню переможці конкурсу були нагороджені дипломами I-III ступенів, дипломами учасників, а їх наукові керівники нагороджені подяками.

Студентами економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету було представлено 3 проекти, які отримали наступні відзнаки на конкурсі: Чикурков Олег, магістр спеціальності «Менеджмент» (диплом ІІ ступеня); Боднар Уляна, магістр спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (диплом учасника); Іваськів Наталія, магістр спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (диплом учасника), Куртик Аркадій, бакалавр спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (диплом учасника).

Вітаємо і бажаємо подальших творчих успіхів!

Декан економічного факультету,
доктор економічних наук, професор