III Міжнародна наукова конференція: «Економічна наука для агробізнесу та сільських територій»

21-24 вересня 2020 року у Варшавському університеті природничих наук - SGGW відбулась щорічна III Міжнародна наукова конференція на тему: «Економічна наука для агробізнесу та сільських територій» організована Інститутом економіки і фінансів SGGW, а також конференція «Стратегії біоекономіки в країнах Центральної та Східної Європи», організована кафедрою біоекономіки та системного аналізу Інституту добрив сільськогосподарських рослин і ґрунтознавства Національного науково-дослідного інституту в Пулавах в рамках проекту H2020-WIDESPREAD-BIOECON. Цьогорічна конференція відбулась в онлайн режимі на платформі MS Teams.

У заходах взяли участь понад 100 учасників, які представляли численні університети, дослідницькі центри та інститути.

Презентації були представлені на пленарному засіданні та у п'яти тематичних сесіях: 1. Стан та розвиток біоекономіки в країнах Центральної та Східної Європи 2. Стале виробництво та споживання. 3. Стійке сільське господарство для біоекономіки 4. Соціально-економічні аспекти місцевого розвитку 5. Адаптаційні процеси до зміни клімату.

У конференції взяли участь і виступили з доповідями науковці Подільського державного аграрно-технічного університету, доцент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування ПДАТУ, кандидат економічних наук Кучер О.В. з доповіддю на тему: «Формування стратегії розвитку біоекономіки у національній економіці України», а також доцент кафедри енергозберігаючих технологій та енергетичного менеджменту доктор технічних наук Гуцол Т.Д. тема доповіді «Агробіомаса України як енергетичний потенціал Центральної та Східної Європи».

Збірник матеріалів конференції планується внести в Conference Proceedings Citation Index – Social Science & Humanities базу Web of Science.

Декан економічного факультету,
доктор економічних наук, професор