Функціонує сайт дистанційної підтримки гуртків моделювання

Навчальні заклади і гуртки на карантині, розносити інфекцію не варто, але й вдома сидіти нудно і хочеться чимось себе розважити...

Для того, щоб учасники гуртків "Робототехніка і комп'ютерне моделювання" та "Судномоделювання", які функціонують при кафедрі технічного сервісу та інженерного менеджменту ПДАТУ не нудьгували, науково-технічний відділ Центру дитячої та юнацької творчості створив сайт на платформі дистанційної освіти Moodle. На ньому вже з'явились перші публікації для гуртківців. Спираючись на рекомендації сайту, бажаючі зможуть самостійно виготовити нескладні конструкції з доступних матеріалів, які не важко знайти вдома. Серед них декілька варіантів паперових макетів, діюча модель робота, модель вітрильного судна. Також гуртківцям запропоновано подумати над вдосконаленням саморобок, провести пошук цікавих матеріалів в доступних джерелах інформації за вказаними напрямками.

Сайт дистанційної підтримки доступний за адресою: https://robot.moodlecloud.com/ .

Коректна робота сайту перевірена з такими популярними браузерами, як Google Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge, також підтримується доступ з мобільних пристроїв.

За умовами використання сервісу кількість учасників обмежена (50 чоловік), тому для отримання доступу до всіх матеріалів сайту гуртківці можуть зв'язатися з керівником за телефоном, через фейсбук або електронну пошту.

Втім, якщо Ви й не оформили членство в гурту, але цікавитесь подібною тематикою, можна скористатися логіном і паролем для часткового доступу:

Login: pdatu

password: PDATUpass

Матеріали на сайті будуть доповнюватись у відповідності до планів роботи гуртків і Ваших побажань.

Будьте здорові!

Керівники гуртків
"Робототехніка і комп'ютерне моделювання"
та "Судномоделювання"