Відбувся захист дипломних робіт за освітнім рівнем «Магістр», спеціальності 206 «Агрономія»

З 16 по 24 грудня 2019 року відбувся захист дипломних робіт за освітнім рівнем «Магістр», спеціальності 206 «Агрономія» денної та заочної форми навчання.

Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. Студенти блискуче захистили результати своїх досліджень та впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.

Високий рівень захисту показали студенти Трачук Т.В., Бевзюк М.О., Махтура В.Т., Лісовський В.В., Велещук М.В., які були рекомендовані комісією до навчання в аспірантурі.

Вітаємо студентів-магістрів з успішним захистом і бажаємо подальших успіхів!

Прес-центр ПДАТУ