Запрошуємо на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Інноваційний потенціал сучасної науки» 19 червня 2020 року

Шановні молоді вчені та здобувачі вищої освіти!

Кафедра математичних дисциплін, інформатики і моделювання Подільського державного аграрно-технічного університету запрошує Вас до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених і здобувачів вищої освіти «Інноваційний потенціал сучасної науки», яка відбудеться 19 червня 2020 року.

Напрями роботи Інтернет-конференції:

1. Інновації в економіці, проблеми розвитку цифрової економіки.
  2. Актуальні проблеми управління персоналом  та охорони  праці.
  3. Математичні методи, моделі, інформаційні системи і технології в енергетиці, інженерії, екології та агрономії.
  4. Моделювання й оптимізація інформаційних систем.
  5. Роль інформаційно-комунікаційних технологій в ХХІ столітті.
  6. Актуальні дослідження правової та історичної науки.
  7. Інноваційні процеси у фінансовому секторі економіки.
  8. Інноваційний підхід при вивченні іноземних мов і їх роль в умовах глобалізації.
  9. Освіта і наука: стратегічний пріоритет у ХХІ столітті.

Робочі мови конференції: українська,  російська, англійська.

Форма участі в конференції: дистанційна.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції необхідно до 07 червня 2020 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1. Заявку на участь (за формою, що додається);
  2. Доповідь в електронному вигляді.

Файли назвати за взірцем: Petrenko_Zayavka; Petrenko_Dopovid.

За результатами конференції буде сформовано збірник матеріалів конференції в електронному вигляді, який буде розміщено в репозитарії Університету до 10 липня 2020 р.

Контакти оргкомітету конференції:

Подільський державний аграрно-технічний університет,