Запрошуємо на V Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми управління та адміністрування: теоретичні і практичні аспекти» 6 травня 2020 року

Повний текст запрошення

Українською мовою
Російською мовою

Шановні молоді вчені та здобувачі вищої освіти!

Кафедра менеджменту, публічного управління та адміністрування ПДАТУ спільно зі співорганізаторами інших закладів освіти запрошує прийняти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми управління та адміністрування: теоретичні і практичні аспекти», яка відбудеться 6 травня 2020 року.

Напрями роботи Інтернет-конференції:

1. Управління соціально-економічними процесами в умовах глобалізації
  2. Актуальні напрями розвитку. теорії та практики управління  підприємством та його підсистемами.
  3. Сучасна парадигма стратегічного та інноваційного менеджменту.
  4. Підходи до управління людськими ресурсами та знаннями підприємства.
  5. Галузеві та регіональні аспекти менеджменту.
  6. Публічне та ділове адміністрування.
  7. Проблеми маркетингу і логістики в умовах глобалізації.
  8. Сучасні інформаційні технології в управлінні підприємством.
  9. Тенденції розвитку фінансового та страхового менеджменту в умовах вітчизняного та світового ринку.
  10. Правове, документаційне та обліково-аналітичне забезпечення управлінських рішень.

Робоча мова конференції: українська,  англійська, російська.

Форма участі в конференції: (дистанційна).

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Умови участі в конференції

Для участі в конференції необхідно до 24 квітня 2020 року надіслати на електронну адресу оргкомітету  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1. Заявку на участь (за формою, що додається);
  2. Тези доповідей в електронному вигляді
  3. Файли назвати за прикладом: Petrenko_Zayava; Petrenko_Tezy.

Доповіді будуть опубліковані для обговорення 6 травня 2020 року  у формі електронного збірника матеріалів конференції на сайті: http://188.190.33.55:7980/jspui/handle/123456789/760 та розіслані учасникам на електронні адреси.

Контакти оргкомітету конференції:

Подільський державний аграрно-технічний університет,