Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених і здобувачів вищої освіти «Освітній простір XXI ст.: виклики та перспективи» 22 квітня 2021 року

Кафедра іноземних мов
Подільського державного аграрно-технічного університету
запрошує до участі у
«Освітній простір XXI ст.: виклики та перспективи»,
яка відбудеться у дистанційному форматі 22 квітня 2021 року
на платформі Google meet

Напрями роботи інтернет-конференції:

1. Віртуальний простір в освітньому середовищі сучасного ЗВО.
  2. Новітні технології, методики та техніки у викладанні обов'язкових та вибіркових дисциплін сучасного ЗВО.
  3. Роль іноземних мов у підготовці фахівця в контексті модернізації сучасної освіти.
  4. Креативне навчальне середовище у викладанні математики, фізики та інформаційних технологій; історії; психології; педагогіки; соціології; політології; філософії; міжнародних відносин та міжнародних економічних відносин; права та інших дисциплін.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, німецька, французька.

Умови участі в конференції:

До 15 квітня 2021 року необхідно надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

1. Заявку на участь (за формою, що додається);
  2. Тези доповіді в електронному форматі.
    Файли називати за взірцем: Petrenko_Zayavka; Petrenko_Dopovid.
    У темі повідомлення вказати «Матеріали на конференцію 22.04.2021р.»

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА.

Доповіді будуть опубліковані у формі електронного збірника матеріалів конференції та розміщені на сайті: www.pdatu.edu.ua На електронну пошту кожного учасника буде надіслано сертифікат про участь та посилання на електронний доступ до матеріалів конференції.

Контакти оргкомітету конференції:
Подільський державний аграрно-технічний університет,