Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Проблеми гуманітаризації освіти у закладах вищої школи України» 17 травня 2020 року

Навчально-науковий інститут дистанційної освіти
Кафедра теоретико-правових і соціально-гуманітарних дисциплін

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції

«Проблеми гуманітаризації освіти у закладах вищої школи України»

17 травня 2020 року

Форма участі: дистанційна

Мета конференції: висвітлення та аналіз проблем соціально-гуманітарної здобувачів вищих та середніх спеціальних закладів освіти.

Тематичні напрями конференції:

• місце та роль соціально-гуманітарних дисциплін у структурі вищої освіти України в умовах формування інформаційного суспільства;
  • інноваційні методи навчання в соціально-гуманітарній підготовці здобувачів вищої освіти.

Офіційна мова конференції: українська

За підсумками роботи конференції буде підготовлений електронний збірник тез доповідей.

Бажаючих взяти участь у конференції просимо до 10 травня 2020 року надіслати відредагований текст тез (обсяг до 3 сторінок тексту в програмі Word, 14 кегль, відступ – 1,5 см) та короткі відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, науковий ступінь, вчене звання, посада, організація/установа, телефон, електронна адреса, тема доповіді) на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у конференції безкоштовна

Контактні особи:
Каденюк Олександр Степанович – д-р істор. наук, професор, моб. тел.  – 0633143908
Нестеренко Валерій Анатолійович – канд. істор. наук, доцент, моб. тел.  – 0975403966