Профорієнтаційна робота кафедри професійної освіти

5 травня 2017 року викладачами кафедри професійної освіти Прокоповою О.П. та Ляскою О.П. проведено профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах Хмельницької області: с. Солобківці, с. Соколівка, с. Сутківці, смт. Ярмолинці (ЗОШ № 2 та професійний ліцей), с. Правдівка, с. Шарівка.

Учні 11-х класів були ознайомлені з кадровим потенціалом університету, основними спеціальностями та факультетами, умовами вступу до Подільського державного аграрно-технічного університету (ПДАТУ). Учні з великим задоволенням прослухали інформацію про дистанційні технології підтримки навчального процесу на базі платформи "MOODLE", про міжнародну діяльність університету, про перспективу проходження практики за кордоном та можливість одержання подвійного диплому Європейського зразка.

Наприкінці зустрічі учні отримали роздатковий інформативний матеріал про ВНЗ для більш детального ознайомлення.

Підготувала
доцент Прокопова О.П.