Поверхневе внесення пестицидів

13 квітня 2017 року силами і технічними засобами кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій проведено поверхневе внесення пестицидів на полях науково-виробничого центру «Поділля».

Ідеально-рівномірне розподілення пестицидів по площі поля забезпечено машинно-тракторним агрегатом в складі трактора МТЗ-82 і причіпного обприскувача ОП-2000-2-01 серійного виробництва, який переобладнали комплектом робочих органів фірми “HARDI” завдячуючи сприянню ректора  університету, професора, Заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Васильовича Іванишина.

Підготовку агрегату до роботи здійснили завідувач кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій, професор Анатолій Володимирович Рудь, доцент Юрій Федорович Павельчук, техніки першої категорії Іван Остапович Мошенко і Олег Романович Барабаш разом з директором науково-виробничого центру «Поділля» Анатолієм Григоровичем Глущаком, науковим співробітником Сергієм Миколайовичем Яколюдою, директором науково-дослідного інституту  круп’яних культур Віталієм Миколайовичем Бурдигою і завідувачем лабораторією селекції і насінництва Антоном Васильовичем Рарком.

Керівник прес-центру
М.І. Алєщенко