Подільський державний аграрно-технічний університет

Віктору Степановичу Лебедю -70

2 квітня святкує свій 70-річний ювілей наш колега, який плідно працював на кафедрі «Ремонт машин і енергообладнання» з 2002 по 2014 роки. Маючи величезний досвід практичної роботи на посадах від енергетика цеху до головного енергетика солідного підприємства, Віктор Степанович приніс виробничий дух у наш навчальний заклад: очолив створення і оснащення лабораторії діагностики і ремонту енергообладнання, організував філію кафедри на СКБ МЕТ, де проходять виробничу практику студенти-енергетики, підготував курси лекцій з дисциплін «Експлуатація енергообладнання», «Технологія ремонту енергообладнання», «Технічне обслуговування енергообладнання», керував дипломним проектуванням.

До цієї пори ювіляр працює в Спеціальному конструкторському бюро медичної електротехніки. Не забуває про рідну кафедру, приймає активну участь у проведенні виробничих практик, передає свій досвід студентам.

Колектив кафедри РМіЕО щиросердечно поздоровляє свого шановного ювіляра, уклінно завдячує Вам, Вікторе Степановичу, за вашу багаторічну сумлінну працю і бажає ще на багато років міцного здоров’я, невтомності і успіхів у всіх добрих справах і родинного благополуччя.