Профорієнтаційна робота в Балинському вищому професійному училищі

Доцентами кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій інженерно-технічного факультету Бурдегою В.Ю. і Іліяшиком В.В. проведено профорієнтаційну роботу в Балинському вищому професійному училищі №36 Дунаєвецького району Хмельницької області.

Зустріч відбулася зі студентами 5 і 4 курсів спеціальності  5.10010201. «Експлуатація і ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва». Студентам Балинського ВПУ №36 було доведено правила прийому до університету на 2017 рік, особливості підготовки фахівців в університеті зі спеціальностей «Агроінженерія», «Професійна освіта», «Автомобільний транспорт», практичного навчання в умовах виробництва у провідних аграрних корпораціях , зокрема «Кернел», проходження виробничих практик передових агрофірмах і господарствах Хмельницької, Тернопільської областей, закордонним стажування студентів університету в Європейських країнах, співробітництво університету з аграрними вузами Польщі, культурно-масовою та спортивно-масовою роботою в ПДАТУ. Студенти також зацікавилися умовами проживання студентів в гуртожитках університету.

Дирекція Балинського ВПУ-36  звернулася з листом до ректора університету професора Іванишина В.В. з проханням направити на роботу  випускників ПДАТУ зі спеціальності «Професійна освіта» для працевлаштування в якості майстрів виробничого навчання по підготовці кваліфікованих робітників з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів» в кількості чотири особи.