Профорієнтаційна робота інженерно-технічного факультету

29 березня 2017 року заступниками декана інженерно-технічного факультету Михайловою Л.М. та Дуганцем В.І. було проведено профорієнтаційну роботу зі студентами Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. Під час зустрічі зі студентами випускних курсів, а саме механічного та транспортного-енергетичного відділення було надано інформацію щодо умов вступу та продовження навчання у Подільському державному аграрно-технічному університеті за відповідними спеціальностями. Акцентувалась увага на особливості організації навчального процесу, можливості працевлаштування та стажування за кордоном. На завершення студенти коледжу подякували за змістовну зустріч та вичерпну інформацію.