Профорієнтаційна робота кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій

Завідувач кафедри сільськогосподарських машин і механізованих технологій, професор РУДЬ Анатолій Володимирович провів профорієнтаційну роботу з випускниками Городоччини, зокрема Лісоводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів де директором Оксана Антонівна МИХАЙЛОВА.

Анатолій Володимирович розповів випускникам, їх батькам і вчителям про спеціальності за якими можна навчатися у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Були роздані буклети з інформацією про вступ до університету.

Випускник 11 класу Ростислав Олександрович БОРОВИК виявив особливе бажання навчатися за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Керівник прес центру М.І. Алєщенко