Акредитація

15 лютого 2017 року згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 177-А від 09 лютого 2017 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті розпочала роботу експертна комісія з акредитації спеціальності 8.10010201 «Процеси машини та обладнання агропромислових підприємств» Термін роботи експертної комісії - 15-17 лютого 2017 року.

Голова комісії: професор кафедри ремонту машин та технологій конструкційних матеріалів Полтавської державної аграрної академії, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Шейченко Віктор Олександрович

Член комісії: доцент кафедри процесів та обладнання переробних і харчових виробництв імені професора П.С. Берника Вінницького національного аграрного університету, кандидат технічних наук, доцент Цуркан Олег Васильович.