Закордонне стажування

Протягом вересня, з метою підвищення кваліфікації, (10-28 вересня 2018року) асистент кафедри фізики і загальнотехнічних дисциплін навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки, кандидат педагогічних наук Семенишена Руслана Володимирівна взяла участь у програмі міжнародного стажування на тему: «Новітні та інноваційні методи викладання. Система вищої освіти в Польщі. Система вищої освіти у Європі» в Економічному Університеті м. Краків (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ) (Польща). Програма стажування передбачала відвідування лекцій, участь у семінарах та робота над індивідуальними проектами (ece). Надзвичайно насиченими і результативними для слухачів стали лекції професора Яцека Кліча актуальні за тематикою «Вибрані європейські системи вищої освіти»; інформаційні лекції лектора Анни Турули, що висвітлювали питання – інтернаціоналізація в університетській освіті. Окрім цього, відбулись офіційні зустрічі - з метою вивчення особливостей реформи вищої освіти в Польщі.

Індивідуальна робота учасників стажування полягала в написанні наукового есе за напрямом дослідження: «Інновації в науці та освіті: виклики сучасності». У рамках програми міжнародного науково-педагогічного стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I – IV рівнів акредитації 27 вересня 2018 р. на базі Економічного Університету (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ) в м. Краків ( Польща) за ініціативи «Європейської ліги професійного розвитку» (Київ, Україна) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Internationalisation as a Challenge for Higher Education Institutions: Ukrainian and Polish Perspectives». Представлена авторська робота на тему: «Міжнародне співробітництво-інструмент для досягнення процесу інтернаціоналізації вищої школи» отримала високий бал рецензування і ввійшла в список 13-ти найкращих і найактуальніших. Корисний досвід отриманий під час міжнародного стажування стане у нагоді будь-якому викладачеві, незалежно від спеціальності.

Прес-центр ПДАТУ