Роз’яснення норм Конституції України у ПДАТУ

З метою виконання пунктів статті Указу Президента України від 28 березня 2018 р. № 91 «Про відзначення 22-річниці Конституції України» кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін протягом місяця було проведено інформаційні, освітні, патріотично-виховні заходи, що спрямовані на роз'яснення значення норм Конституції України в утвердженні правової держави, на формування правової культури, виховання громадської свідомості та поваги до Основного Закону України, поширення знань про історію конституціоналізму.

Також з метою налагодити громадські взаємозв'язки з органами, що корегуються МВС, викладачами кафедри Михайликом А.О., Боднар А.М. та Колосюк І.А., було організовано круглий стіл та запрошено представників робочої групи: Ільчишена В. – координатор Західного регіону Мережі правового розвитку, член робочої групи від громадської ради при МВС, керівник асоціації юристів м. Кам'янець-Подільський; Коваль О.О. – член робочої  групи від громадської ради при МВС «Народний контроль», які розповіли про діяльність правового розвитку та надання безкоштовної правової допомоги.

Прес-центр ПДАТУ