Чорнобиль - біль і скорбота України
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки
Неділя, 29 квітня 2018, 19:25

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

В рамках роботи дискусійного клубу «Евріка» на кафедрі фізики і загальнотехнічних дисциплін проведено семінар присвячений 32 річниці аварії  на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль – біль і скорбота України». Учасники семінару торкнулись пам'ятних днів далекого і близького Чорнобиля, відчули невидиму небезпеку, яка і сьогодні важким відлунням нагадує про страшну катастрофу.

Тож, нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам'ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.