Наукове стажування
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки
Середа, 25 квітня 2018, 17:16

З метою підвищення кваліфікації та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузях, у рамках проходження наукового стажування, з 18 по 21 квітня 2018 року завідувач кафедри фізики і загальнотехнічних дисциплін, кандидат педагогічних наук ЗБАРАВСЬКА ЛЕСЯ ЮРІЇВНА та асистент цієї ж кафедри, кандидат технічних наук ТОРЧУК МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ відвідали університет Кардинала Стефана Вишинського (UKSW) у м. Варшаві (Республіка Польща).

Наукове стажування організовано Інститутом міжнародної академічної і наукової співпраці (IIASC). У програмі стажування були заплановані цікаві та змістовні зустрічі  в університеті Кардинала Стефана Вишинського (UKSW), гуманітарно-медичному факультеті Європейського гуманітарно-технічного університету (м. Радом) та в Представництві Європейської комісії в Польщі. Під час зустрічей обговорено особливості організації навчального процесу у польських навчальних закладах та презентовано стипендіальні і грантові програми, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків ПДАТУ