Підведення підсумків стажування магістра Краківського аграрного університету (Польща) в Подільському ДАТУ

З метою розширення перспективних напрямків розвитку співробітництва в галузі вищої освіти та науки з вищими навчальними закладами зарубіжних країн, поглиблення українсько-польського навчально-наукового співробітництва, подальшого розвитку співпраці в освітній, науковій та культурній сферах, надання науково-методичної допомоги, формування і закріплення на практиці професійних компетентностей та вдосконалення професійних практичних навичок і вмінь зі спеціальності, на підставі Договору про співпрацю між Подільським державним аграрно-технічним університетом, (Україна) та Краківським сільськогосподарським університетом (Польща) від 09.10.2012 р., згідно Положення про Міжнародний центр культурно-освітньої діяльності та дорадництва "Руки співдружності" на базі кафедри машиновикористання в агропромисловому комплексі інженерно-технічного факультету відбулося стажування магістра Краківського аграрного університету (Польща) Адріана Кнапчика за напрямом «Оптимізація планування продукції рослинництва».

Стажування організовано Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки за активної участі та професійного сприяння наукового консультанта, зав.кафедри машиновикористання в агропромисловому комплексі, к.т.н., доцента Ткача О.В., що забезпечило можливість виконання програми стажування.

6 червня п.р. на засіданні кафедри було підведено підсумки стажування, заслухано та обговорено звіт стажиста з наданням практичних рекомендацій з напряму стажування.

За результатами стажування стажисту – магістру Адріану Кнапчику вручено Сертифікат про проходження підвищення кваліфікації у формі стажування.

Стрілецька Т.В.,
методист Інституту