В Інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки відбувся захист дипломних робіт студентів

26 травня 2017 року відбувся захист дипломних робіт студентів Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки денної форми навчання за програмою перепідготовки зі здобуття другої вищої освіти спеціальності «Облік і аудит».

Державна екзаменаційна комісія у складі голови комісії Топаляна Р.М., головного бухгалтера ТзОВ «Кам’янець-Подільський птахокомбінат», членів комісії Мельничук О.В., заступника голови, кандидата економічних наук, доцента, завідувача кафедри обліку і оподаткування, доцентів кафедри Борковської В.В. та Кондрюк Л.В., секретаря комісії – доцента кафедри Стендер С.В., відзначила високий рівень не лише теоретичних знань, а й практичних умінь з фахових компетентностей спеціаліста.

Рішенням державної екзаменаційної комісії присвоєно кваліфікацію «Спеціаліст з обліку і аудиту», які повністю виконали навчальний план, склали державну атестацію з професійно-орієнтованих дисциплін та успішно захистили дипломні роботи.

Випускників із завершенням навчання привітали голова ДЕК Топалян Р.М., проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцол Т.Д., зав.кафедри обліку і оподаткування Мельничук О.В.

Виступаючі зазначили, що післядипломна освіта - це не лише оптимальні, комфортні умови для студентів усіх форм навчання, а й високий рівень отриманих знань, в основі яких є їх ґрунтовна підготовка та побажали випускникам професійного зростання в подальшому.

Методист
Стрілецька Т.В.