Подільський державний аграрно-технічний університет

Графік навчання з охорони праці всіх категорій працівників університету


з/п

Категорія працівників

Місце проведення

04.04. – 05.04. 2017 р.

1

Проректори, декани, зав. кафедрами, гол. бухгалтер, зав. бібліотекою, голова профкому, директор інституту круп’яних культур, зав. аспірантурою.

Ауд. № 177, корп.7

поч.14.00

06.04. - 07.04. 2017 р.

2

Факультет агротехнологій і природокористування

  1. Кафедра геодезії та землеустрою.
  2. Кафедра рослинництва, селекції та насінництва.
  3. Кафедра садівництва. овочівництва і садово-паркового господарства.
  4. Кафедра екології і збалансованого природокористування.
  5. Кафедра землеробства, грунтознавства та захисту рослин.
  6. Кафедра агрохімії, хімічних та загально-біологічних дисциплін.
  7. Учбово-експериментальний сад ( зав. лабораторією, робочі).
  8. Ботанічний сад 
    ( директор, робітники по догляду за рослинами, зав. лабораторією флори, зав. лаб. дендро, ст. лаборант дек. квітів, ст. лаб. дендролог, робітник по догляду за рослинами, лаборант, ст. лаборант квітник, робітник)
  9. Навчально-дослідне господарство «Поділля»
    (директор, заст. директора, зав. бджільництва, технік 1 категор., технік без категорії).
  10. Лабораторія насінництва
    (фахівець II катег., зав. НДЛСН, зав. лаборатор, 0,5 фахівець б/к, 0,5 фахівець).

Ауд. № 185, корп.7

поч.14.00

11.04. – 12.04. 2017 р.

3

Економічний факультет

  1. Кафедра менеджменту, публічного управління і адміністрування.
  2. Кафедра обліку і оподаткування.
  3. Кафедра фінансів, банківської справи і страхування.
  4. Кафедра економіки, підприємництва, торгівлі, біржової діяльності.
  5. Кафедра інформаційних технологій.
  6. Кафедра історії, філософії та права.
  7. Кафедра  іноземних мов.

Ауд. № 177, корп.7

поч.14.00

13.04. – 14.04. 2017 р.

4

Інженерно-технічний факультет

  1. Кафедра фізико-математичних та загальнотехнічних дисциплін.
  2. Кафедра машиновикористання в агропромисловому комплексі.
  3. Кафедра професійної освіти.
  4. Кафедра ремонту машин та енергообладнання.
  5. Кафедра сільськогосподарських машин і механізованих технологій.
  6. Кафедра енергетики та  електротехнічних систем в агропромисловому комплексі.
  7. Кафедра транспортних технологій та засобів агропромислового комплексу.
  8. Кафедра охорони праці та фізичного виховання.
  9. Кафедра тракторів, автомобілів та енергетичних засобів.

Ауд. № 16, корп.3 (нові площі)

поч.14.00

20.04. – 21.04. 2017 р.

5

Факультет ветеринарної медицини та технологій у тваринництві

  1. Кафедра годівлі. розведення тварин і технологій кормів.
  2. Кафедра технології виробництва продукції тваринництва.
  3. Кафедра технології переробки і стандартизації продукції тваринництва.
  4. Кафедра ветакушерства  та хірургії.
  5. Кафедра внутрішніх хвороб та гігієни тварин.
  6. Кафедра нормальної та патологічної морфології і фізіології.
  7. Кафедра інфекційних та інвазійних хвороб.
  8. Зав. ветклінікою.

Актова зала факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві

поч. 14.00

25.04. – 26.04. 2017 р.

6

Студентська їдальня

  1. Зав. їдальнею

Прибиральниці, коменданти, двірники

Ауд. № 185, корп.7

поч.14.00

04.05. – 05.05. 2017

7

Господарська частина

  1. Будбригада.
  2. Автогараж.
  3. Охорона.
  4. Слюсарі - сантехніки.
  5. Столяри корпусів.
  6. Столяри гуртожитків.

Електрогазозварювальники, електрики

Ауд. № 185, корп.7

поч.14.00

11.05. – 12.05. 2017 р.

8

Інженерно – технічні  працівники

  1. Адмінхозперсонал.
  2. Бухгалтерія.
  3. Відділ інформаційно-технічного забезпечення.
  4. Бібліотека.
  5. Навчальний відділ.

Ауд. № 185, корп.7

поч.14.00

 

Провідний інженер з ОП 
В.П. Калинюк

Графік навчання з охорони праці всіх категорій працівників університету