Подяка за організацію курсів підвищення кваліфікації

На клопотання дирекції Чернівецької обласної організації Товариства сприяння обороні України про підвищення кваліфікації фахівців навчальних закладів Товариства (інженерно-педагогічних працівників та майстрів виробничого навчання автошкіл), з метою професійно-теоретичної, психолого-педагогічної підготовки, розширення професійної компетенції та практичного вивчення сучасної техніки, конструктивних та експлуатаційних  особливостей нових моделей автомобільного транспорту та технологій  виробництва, наукової організації праці, виробничого досвіду,  розширення професійної компетенції, на базі Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки Подільського ДАТУ в грудні 2016 року – березні 2017 року організовано курси підвищення кваліфікації для даної категорії слухачів в кількості 95 осіб.

Згідно укладених Договорів про підвищення кваліфікації, відповідно до навчальних планів, узгоджених з Чернівецьким ТСО України, слухачі  опрацювали навчальний матеріал з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності, методики професійного навчання, основ керування автомобілем і безпеки дорожнього руху, правових питань діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання водінню автомобіля, використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Кожним фахівцем була розроблена випускна робота.

Навчальний процес завершився захистом випускних робіт та врученням свідоцтв про підвищення кваліфікації згідно з чинним законодавством.

За ефективну організацію навчального процесу на курсах підвищення кваліфікації колектив Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки отримав Подяку від Голови Чернівецької обласної організації ТСО України В.І. Кравченко.

Стрілецька Т.В.,
методист Інституту