Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації – вагомий результат співпраці Подільського ДАТУ та Борщівського агротехнічного коледжу

На підставі Листа ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» від 31.01.2017 р., № 26 «Про підвищення кваліфікації майстрів практичного (виробничого) навчання», з метою професійно-теоретичної, психолого-педагогічної підготовки та практичного вивчення майстрами сучасної техніки та технології виробництва, наукової організації праці, виробничого досвіду за наявності необхідної матеріально-технічної бази із забезпечення навчального процесу курсів Інститутом підвищення кваліфікації та перепідготовки Подільського ДАТУ спільно з Борщівським агротехнічним коледжем з 20 лютого по 02 березня п.р. організовано навчання даної категорії педагогічних працівників.

В роботі курсів взяли участь представники ВНЗ України І-ІІ рівнів акредитації: Горохівського та Екологічного коледжів Львівського НАУ, Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського НТУ с.г. ім. П.Василенка, Житомирського агротехнічного коледжу, Володимир-Волинського агротехнічного коледжу, Верхівського сільськогосподарського коледжу Вінницького НАУ, ДНЗ «Скалатський професійний ліцей», ВП «Старобільський технікум Луганського НАУ», ВП «Донецький технікум Луганського НАУ», Петрівського державного аграрного технікуму, Снятинського коледжу ПДАТУ, Коледжу ПДАТУ, ДНЗ «Чортківське вище професійне училище», Професійно-технічного училища №79 Дніпропетровської області, Верхівнянської Філії Житомирського агротехнічного коледжу.

Заняття на курсах проводились за напрямами: «Майстри виробничого навчання з роботи на тракторах, комбайнах і с/г машинах», «Майстри виробничого навчання з водіння транспортних засобів», «Майстри виробничого навчання з ковальської, слюсарної, токарної та зварювальної справи» з використанням сучасної матеріально-технічної бази Регіонального навчально-практичного центру Борщівського агротехнічного коледжу (навчальних лабораторій на базі навчально-виробничого господарства, машинно-тракторного парку, що налічує 29 одиниць техніки, автотрактородрому, ангарів для зберігання сільськогосподарської техніки, майстерного току).

Лекції та практичні заняття, проведені досвідченими викладачами - висококваліфікованими фахівцями-практиками Борщівського агротехнічного коледжу кандидатом педагогічних наук Блозвою І.Й., Поплетою О.В., Парнетою Я.В., Деснегою В.І., Поплетою В.В., Кобилянською О.Д., Гонтарук Л.Г., Кузиком А.І., були цікавими та професійно-змістовними, при належному навчально-методичному забезпеченні.

Безперечно, системність в підвищенні фахового рівня майстрів практичного (виробничого) навчання, активне використання науково-методичного потенціалу наших закладів й надалі сприятиме підготовці висококваліфікованих компетентних конкурентоспроможних молодих спеціалістів.

По завершенні навчального процесу слухачам видано свідоцтва про підвищення кваліфікації згідно з чинним законодавством.

Стрілецька Т.В.,
методист вищої категорії