Профорієнтаційна робота кафедри мікробіології, фармакології та гігієни

Профорієнтаційна робота серед випускників шкіл та коледжів стає все актуальнішою і необхідною, оскільки зростає конкуренція Вишів за абітурієнта, як потенційного студента. Саме тому необхідно проводити цілеспрямовану, активну та послідовну профорієнтаційну роботу серед школярів випускних класів.

Профорієнтаційна робота кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин має декілька пріоритетних завдань, зокрема: організація агітаційно-роз'яснювальної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, технікумах, коледжах; рекламно-інформаційна діяльність у засобах масової інформації; участь у виставках, конкурсах, ярмарках, презентаціях; проведення Днів відкритих дверей, інших масових заходів; оперативне та об'єктивне поширення інформації про діяльність університету і кафедри зокрема, через співробітництво за договорами із організаціями, установами ветеринарної медицини, різними підприємствами та навчальними закладами.

Доцент Слюсар Надія та асистенти кафедри: Чорний Ігор, Трач Вʼячеслав, Токарчук Тетяна здійснили профорієнтаційний захід серед школярів старших класів Орининської середньої школи 1-111 ступенів Хмельницької області.

Майбутнім абітурієнтам надали повну і достовірну інформацію про Факультет ветеринарної медицини і технологій у тваринництві, матеріально-технічне забезпечення та цікаві пригоди, які можуть виникати в лікувальній практиці лікаря ветеринарної медицини, наявні в університеті інші спеціальності, про організацію навчального процесу, умови проживання та дозвілля. Майбутнім абітурієнтам було презентовано власні навчальні посібники, що свідчить про фаховість викладацького складу кафедри і факультету та надавали інформаційні буклети із експрес-інформацією про порядок вступу і переваги, які отримують студенти нашого університету. Дані буклети несуть повну інформацію про професії і допоможуть докладніше розібратись та обміркувати з батьками правила вступу до нашого вишу, на наш факультет та отримати контактні дані приймальної комісії. Зустріч із учнями старших класів із викладачами ПДАТУ була змістовною, дискусійною і цікавою для всіх.