Подільський державний аграрно-технічний університет

VІI Міжнародна науково-практична конференція «Зоотехнічна наука: історія, проблеми, перспективи»

25-26 травня на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбулася VІI Міжнародна науково-практична конференція «Зоотехнічна наука: історія, проблеми, перспективи».

Співорганізаторами конференції: Міністерство освіти і науки України, Аграрний університет у Кракові, Варшавський природничий університет, Білоруська державна сільськогосподарська академія, Академія сільськогосподарських наук Грузії, Державний аграрний університет Молдови.

Відкрив конференцію з вітальним словом, від імені ректора Володимира Іванишина, проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол.

У роботі конференції із тематичних напрямів «Біологія формування та екологічні аспекти виробництва тваринницької̈ продукції», «Розведення, селекція та відтворення тварин», «Годівля тварин та технологія кормів», «Технологія виробництва, переробки та стандартизації продукції тваринництва» прийняли участь 93 учасника.

Найбільш активними учасниками конференції визнано: Пую В.Л., Димчука А.В., Кривохижу Є.М., Богомолову О.А., Зайця В., Захарчука П.Б..

Інформацію підготувала
заст. декана ФВМТТ із наукової роботи
В.А. Левицька

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
×
< >