Засідання секції ветеринарної медицини та біотехнології

27 квітня 2017 року в рамках XI Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців "Перші наукові кроки-2017" на факультеті ветеринарної медицини і технологій у тваринництві відбулось засідання секції Ветеринарної медицини та біотехнології.

Головою секції був доктор ветеринарних наук, професор Желавський Микола Миколайович, секретарем – кандидат ветеринарних наук Левицька Вікторія Андріївна.

У роботі секції взяли участь студенти та магістри ПДАТУ, а також гості з Полтавського державного аграрного університету. Було заслухано доповіді молодих науковців щодо актуальних питань ветеринарної медицини та технологій у тваринництві. Найбільш активними учасниками конференції визнано Сорокову Світлану, Лесюка, Ігора, Кушнір Ангеліну, Слусаряк Катерину, Капустіну Діану, Мазур Анастасію, Фасуляк Ольгу, яких було відзначено грамотами.