Патріотичне виховання студентів

10 березня 2017 року на факультеті ветеринарної медицини і технології у тваринництві ПДАТУ для студентів перших та третього курсів кафедри ТВППТ було проведено виховну годину за участі військових – учасників бойових дій у зоні АТО: старших лейтенантів Сергія Вікторовича Батаєва і Максима Олександровича Новаківського на тему: «Патріотичне виховання молоді – відповідальних громадян України».

Студентам було надано для перегляду відео-матеріал про захоплення східних територій України, міста і селища, які визволені від ворога та відношення мирного населення до українського війська. Військові розповіли та продемонстрували відео про побут військових на передовій, зазначили важливість підтримки рідних та волонтерів для учасників бойових дій. Відмітили у своїх виступах, якою неоціненною для військових є сила добра – «Дитячого малюнка» від школярів, а також виступи артистів та співаків на передовій у зоні АТО.

Сергій Вікторович і Максим Олександрович відзначили – відповідальність кожної хвилини під час перебування у зоні АТО, де ворог чатує не лише на лінії вогню алей й у відносно спокійних містах на сході України і при цьому кожен з військових відповідає за власне життя та за життя усіх своїх побратимів.

Проведення таких зустрічей з військовими сприяють патріотичному вихованню не лише молоді але й усіх громадян України.

Матеріал підготовлено кураторами
Пустовою Н.В. та Ільницькою О.Ю.