Подільський державний аграрно-технічний університет

Конференція, присвячена 80-річчю від дня народження Василя Івановича Іустінова

 

З ініціативи ректора Подільського державного аграрно-технічного університету, доктора економічних наук, професора, Заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Васильовича Іванишина і голови ради ветеранів університету, професора Анатолія Володимировича Рудя відбулася конференція, присвячена 80-річчю від дня народження колишнього декана зооінженерного факультету Василя Івановича Іустінова.

У вступному слові голова ради ветеранів університету Рудь А.В. підкреслив, що конференція є даниною пам’яті Василю Івановичу Іустінову, людині, яка у свій час багато зробила для зооінженерного факультету.

Цікавими були спогади професорів Цвігуна А.Т., Печенюка В.І., Тимофійшина І.І. і колишнього заступника секретаря партійного комітету Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту Барчука О.О., а також голови Кам’янець-Подільської районної ради ветеранів Кульчицького Е.Є., викладача Саєнко В.П. і студента 3 курсу Олега Підгорного.

Василь Іванович своєю багаторічною плідною працею заслужив шану і повагу серед студентів і співробітників інституту (нині університету), з якими працював, якого добре пам’ятають та згадують добрим словом і понині.

Світла пам’ять про колишнього декана зоінженерного факультету, талановитого організатора, педагога і науковця Василя Івановича Іустінова залишиться у пам’яті та спогадах тих, хто його знав і прийдешніх поколінь.

Керівник прес-центру
М.І. Алєщенко