Профорієнтаційна робота економічного факультету

Сьогодення вимагає на ринку праці фахівців, які володіють управлінськими навичками, необхідними для надання адміністративних послуг у публічній сфері, знайомі з принципами, функціями та етикою службової діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування, здатні організувати та очолити громадську діяльність, спрямовану на реалізацію соціально значущих проектів. Цільовою групою спеціальності «Публічне управління та адміністрування» є службовці; працівники структур, що надають управлінські та адміністративні послуги; випускники вищих навчальних закладів.

22-23 червня 2017 року в День державної служби відбулись тематичні зустрічі представників економічного факультету ПДАТУ, доцентів Гоголь Тетяни та Корженівської Наталії з працівниками Городоцької міської ради, Городоцької районної державної адміністрації, Городоцької районної ради, Управління соціального захисту населення Городоцької РДА, Городоцького відділення Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, Городоцького об’єднаного управління пенсійного фонду України, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 м. Городка, Кам’янець-Подільське управління державного казначейства.

Під час зустрічей відмічено, що навчання за спеціальностями «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» здійснюється за оновленими програмами, що спрямовані на формування професійних й особистісних компетентностей, отримання певних знань, умінь і навичок, необхідних для реалізації управлінських функцій відповідно до потреб органів публічної влади та суттєвих змін у процесах управління суспільством.

Наголошено на можливості проведення в університеті атестації щодо вільного володіння державною мовою претендентів на посаду держслужбовця.

Представники університету обговорили робочі питання про додаткову можливість, яку студенти отримують під час навчання у ПДАТУ завдяки співпраці з Поморською академією в Слупську, що дає можливість отримати паралельно Європейський диплом, тобто реалізувати свої уміння як в Україні, так і за її межами.

Наприкінці зустрічей, зацікавлені особи отримали роздатковий інформативний матеріал про ВНЗ для більш детального ознайомлення.

Підготували:
доценти Т.В. Гоголь,