Подільський державний аграрно-технічний університет

Навчально-методичний семінар "презентація бізнес-плану" на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування

Днями на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування доцентом Прокопчук Л.М. було проведено навчально-методичний семінар з навчальної дисципліни "Бізнес-планування" на тему "Презентація бізнес-плану".

На семінар були запрошені декан економічного факультету Місюк М.В., професорсько-викладацький склад кафедри, аспіранти і студенти економічного факультету.

Метою проведення семінару було набуття практичних навичок майбутніх керівників, підприємців з ефективного управління бізнесовими структурами за умови наявності системних знань і навичок у сфері бізнес-планування. Практичним завданням семінару було формування необхідних навичок самооцінки особистих здібностей майбутніх підприємців щодо економічних розрахунків, прийняття управлінських рішень на основі чітко прорахованих економічних показників та ефективної їх реалізації.

Під час проведення семінару були представлені презентації бізнес-планів розвитку різних видів підприємницької діяльності, які є актуальними у ринковому середовищі.

Досвідом розробки бізнес-планів поділилися студенти 4 курсу напряму підготовки 6.030601 "Менеджмент": Пасека Катерина, Трач Мар’яна, Заболотна Анастасія, Сніховська Тетяна, Буртник Ольга, Статкевич Леся, Черкавська Вікторія, Дичаківський Андрій, Боднарчук Сергій та Пукас Артем.

По завершенні презентацій викладачі і студенти брали участь у цікавій і змістовній дискусії, метою якої було узагальнення перспектив втілення в життя пропонованих проектів.

Завідувач кафедри менеджменту,
публічного управління та адміністрування
Чикуркова А.Д.

1 2 3 4
×
< >