Європейський День Парків

24 травня по всій Європі святкується Європейський день парків, який організований Федерацією Європарк та проведений перший раз у 1999 році та символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються. Належний захід був організований і викладачами кафедри історії, філософії та права – к.і.н. Боднар А. М. та к.ф.н. Колосюк І. А.

У цей день викладачі та студенти економічного факультету відвідали науково-екологічний центр національного природного парку «Подільські Товтри». Екскурсію для відвідувачів провів кандидат географічних наук Касіяник І. П., який представив експозиційну залу «Палеонтологія. Геологія Подільських Товтр». Експозиція знаходиться у підвальному приміщенні Парку, що надає їй особливої таємничості. Представлені унікальні скам’янілі свідки минулих геологічних періодів. Експозиція супроводжується інформаційними стендами з геоморфолоічними профілями та зображеннями відслонень геологічних верств Поділля. Студенти поринули в таємничий світ Подільських Товтр та отримали масу позитивних вражень.

Екскурсія відбуласяа за підтримки директора НПП «Подільські Товтри» Полудняк А. О.

Матеріал підготовили
к. і. н. Боднар А.М. та к.ф.н. Колосюк І. А.