Економічний факультет поглиблює співпрацю з виробництвом

17 травня 2017 року відбулася зустріч науково-педагогічних працівників та студентів економічного факультету з представниками ТОВ «Агросолюшнс» – директором Завадським Віталієм Станіславовичем, його бізнес-партнером з Німеччини Хартмутом Шімечеком, головним юристом та головним бухгалтером підприємства. Подільський державний аграрно-технічний університет співпрацює з ТОВ «Агросолюшнс» відповідно до укладеної угоди. Крім того з підприємством підписаний договір про створення філії кафедри економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Метою зустрічі було поліпшення взаємодії з одним із базових підприємств регіону, вивчення зарубіжного досвіду ведення аграрного бізнесу, визначення перспектив поліпшення практичної підготовки студентів та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на виробництві.

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання функціонування аграрної галузі, проблеми становлення ринку землі та розвитку ринку сільськогосподарської продукції, особливості фінансово-кредитних відносин в аграрній сфері,  а також оцінено сучасний стан податкового навантаження на аграрне виробництво та державної підтримки галузі.

Цікавим був виступ Хартмута Шімечека, який займається сільськогосподарським виробництвом, консалтинговими послугами та інвестиційною діяльністю. Він окреслив головні відмінності ведення аграрного бізнесу між Німеччиною та Україною, оцінив сучасні ризики для вітчизняного аграрного виробництва та перспективи його розвитку в Україні.

Учасники зустрічі домовились поглиблювати співпрацю економічного факультету з ТОВ «Агросолюшнс» з метою поліпшення практичної підготовки студентів, проходження стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.