Профорієнтаційна робота

Викладачами економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету у складі завідувача кафедри обліку і оподаткування, доцента, кандидата економічних наук Мельничук О.В., доцента, кандидата економічних наук Борковської В.В., кандидата економічних наук Балли І.В., викладача кафедри іноземних мов, кандидата філологічних наук Чайковської О.В., викладача кафедри іноземних мов, кандидата філологічних наук та керівника відділу міжнародних зв'язків Гуменюк І.І. відвідали міський ліцей з метою популяризації нашого навчального закладу.

Не секрет, що за останні декілька років все більше та більше випускників загальноосвітніх шкіл та ліцеїв Хмельниччини обирають наш університет для здобуття вищої освіти. Тож, майже 90 випускників фізико-математичного, суспільно-гуманітарного, природничого та історичного профілів навчання ознайомилися з історією ПДАТУ та іменами відомих випускників нашого університету, отримали вичерпну інформацію про умови вступу та широкий вибір спеціальностей. Акценти було зроблено на тісному зв’язку теорії й практики, можливості проходження практики у провідних фінансових установах міста й подальшого працевлаштування, перспективі отримати диплом подвійного Європейського зразка. Жваву дискусію викликала розповідь про переваги стажування за кордоном й участі у міжнародних програмах.

Підготувала
О.Чайковська